Previous Entry Share Next Entry
топ-чик
agentapplepie

недавно випадково наткнувся на два досить цікаві трейлери фільмів, що невдовзі мають вийти на екрани, і, на фоні цього, зародилося бажання оформити такий собі топ найочікуваніших кінопрем'єр 16-17 року. блокбастери одразу йдуть лісом - хоч деякі я залюбки й подивлюся - але вони радше для видовищ, а справжнє кіно має бути для душі, то ж :

кома

на диво - в списку присутній російський фільм. власне, про фільм нічого не знаю, але концепція в трейлері заінтригувала, то ж чекаю поглянути, що з того вийшло - вже котрий фейл та треш, чи вдала пародія на голівуд
спліт

хотілося б, щоб психологічній частині зав'язки приділили побільше уваги, в іншому випадку (і скоріш за все) вийде непоганий триллерок..

меч короля артура

завжди подобались фільми про ту епоху, а як згадаю серіал мерлін - так взагалі ностальгія пробирає, то ж натрапивши на даний трейлер відразу вніс фільм в список до перегляду. До того ж подобається, що така от набивша оскомину тема подається тут якось інакше, та й режисер ще з трейлеру вирізняється цікавими ходами.

темна вежа

ну власне, кінговський долгострой, якому, судячи з усього, в лютому таки вдастся вийти в люди) трейлерів, на диво, не знайшов, щоправда.

розплата

ну так бойовичок, скоріше за все виходитб, хоча подібні зав'язки мені завжди подобались.. раптом і тут підуть не по протоптаній стезі і закрутять у щось цікаве.

доктор стрейндж

так на слуху, що й самому стало цікаво) хоча не прихильник головного актора та й франшизи в цілому - схоже, все ж фільм варто буде поглянути. годна фантастика каммінг!)

висотка

нічєрта з трейлера до пуття не зрозумів.. і це здорово, може вийти непоганий майндфак)

Фантастические твари и где они обитают

всесвіт поттеранії - це вже причина дивитись)Побочный эффект красоты / Collateral Beauty (2017)

чогось навіть здалося, що Уілл Сміт за цей фільм отримає оскара в наступному році.Якщо весь фільм буде в такому ж дусі - це він-він для мене)

Американские боги

неочікувано дізнався про кіноадаптацію недавно прочитаної книги.. книга сподобалась, було щось в ній.. своєрідне, загадкове і зі смислом, во..) надіюсь, у фільмі вдастся все це відобразити.

A Dog's Purpose

не знаю, чого більше очікую від цього фільму - драми чи комедії.. схоже, і того і того буде вдосталь.. ну та, в будь якому разі, драматичні фільми про звірів завжди чіпляли, чи не так?) ні?! скажіть це віллі, лессі і хатіко, безсердечні!
The Shack

якщо правильно зрозумів, то це вже друга спроба відзняти фільм по цьому сюжету. загалом, про фільм мало що знаю, та все ж чомусь здається, що буде щось непогане
ttp://www.imdb.com/title/tt2872518/


Manchester by the Sea
великих надій на цю драму не покладаю - має бути цілком хороший середнячок, та все ж є шанс, що вистрілить і чимось та й затягне.


Lion

ну. знову ж - з трейлера вже й так ніби все зрозуміло наперед, проте ж гарна гра в парі з добротною режисурою можуть робити дива, то ж хочу дати шанс цьому фільму.


Неизвестная
La fille inconnue

гість не з голівуду, то ж чекаю на якісь цікаві повороти)

Сторожова застава

а це вже наші ваяють) русь-фентезі таке собі. надіюсь невеликий бюджет не відобразиться на картинці (по трейлеру якось аж надто видно, що все знімається в одній локації) загалом виглядає симпатично і цікаво, надіюсь вийде краще 2х рашн старорусь-стайл фільмів, що скоро теж виходять на екран - вікінг і коловрат

Девушка в поезде
The Girl on the Train

напівдетектив, напів психологічний триллер, мені чомусь одразу нагадав фільм Заг ублена

Американская пастораль
American Pastoralпотенційно - ще один міцний цікавий психологічний фільм у гарному виконанніАбсолютная власть
Imperium

цікаво глянути на ріст дені редкліфа як актора

True Crimes

тут має бути джим кері в серйозній ролі - цього досить для мене)Hacksaw Ridge / «З міркувань совісті»

мел гібсон + військова тема = маст сі

Атака советских зомби
Soviet Zombie Invasion

а це екземпляр неістового трешу, щоб ви не розслаблялися)))

Tags:

Recent Posts from This Journal

  • вжжух!

    До нової гоночки лишився тиждень, то ж маю дещо пагаваріть Запилив тутички (бо ж ресурс ЖЖ закінчився вже фактично)

  • фільмопост 2016-2017

    спочатку мався чирконути тільки про фільми станом на осінь 2016, але лінь до писання чи то пак просто апатія настільки мене затягнула, що руки…

  • writing on the wall

    якось на днях у справах їхав собі маршруткою до центру, і ганяючи думки про вічне позирав у вікно. Покидаючи вже віртуальний рубіж рідного району на…


?

Log in

No account? Create an account