Previous Entry Share Next Entry
фільмопост літній
agentapplepie


вільного часу знову багато, а отже й багато серіалів в житті.. чи забагато серіалів не буває?))) отож, вже котрий фільмопост..

Houdini and Doyle/ Гудини и ДойлГудіні та Дойл може прийтись до смаку любителям детективів.. та й не любителям також, адже я б себе не відніс до останніх. Особисто мені найбільше сподобався задум щодо гри містичне/раціональне, в яку грають головні герої протягом кожної серії.. та й актори зрештою, роблять це на славу.  Не сказав би, що є якийсь один глобальний центральний сюжет, скоріше у кожного героя гарно прописана своя лінія, яка пояснює його наступні дії та вчинки, але загалом серіал виглядає цільно та цікаво.

8/10

stranger things ( Очень странные дела)

це добротний невеликий серіал який зібрав схвальні відгуки по всьому світу - такий собі олд скул - мало того, що  дійство відбувається в 80-х, так ще й відчуття навіює, як при перегляді гарних фільмів тих років. наполовину містичний триллер, наполовину дитячий фільм - він так вправно тримається на грані, що важко втриматись від улесливих епітетів. Можливо Ви не будете його преглядати ще раз і ще раз, тай філософського підтексту там не надто багато (хоча, повірте, він там є!), але ці герої змушують переживати та вірити. такий от ламповий фільм жахів, який не цурається бути місцями наївно-дитячим. це все що Вам варто знати про цей фільм - негайно качайте або дивіться на сервісі Нетфлікс!)

9/10
bojack horseman/Конь БоДжек (3-й сезон)

третій сезон Коня прийшов так вчасно, коли у фільмопросторі виникло затишшя.. Та й БоДжека я дійсно чекав! це той мультсеріал, котрого лайка, і аморальні теми тільки прикрашають.. і подивившись пів сезону в оригіналі скажу, що переклад від нью студіо можливо навіть кращий.. Кінь, хоч і можна віднести до чорних мульткомедій, в моєму уявленні ніяк не вписується в один ряд з Бріклбері, Фемілі гай та Південним парком.. це зовсім різні сатири, в яких сортино-чорний гумор використовуються в різних цілях. І якщо попередні вищеозвучені мультсеріали я б назвав пацанячими, тобто такими, основний споживач якого, щось на кшталт гопоти-тусовщика із ай-кью вище середнього, то Кінь - це мульт для аристократів, філософів, всих тих, хто вміє читати та бачити "між рядків".. а між рядків там просто громадні пласти додаткової інформації для роздумів... і так, незважаючи на те що це комедійний мульт, він аж надто часто стає депресивним, що, якщо чесно, аніскілечки не заважає. І головне, БоДжек - реально персона, яка більш схожа на звичайну людину, та діапазоном емоцій та пропрацьовкою глибини і деталей аніскілечки не схожа на мальовку. чесно, я б відібрав оскара у Лео, та віддав би його БоДжеку..іронічно, що щось схоже і являється сюжетом третього сезону)) До слова, саме надихнувшись Конем я загорівся бажанням створити якогось свого маскота, зі своєю історією, який би поширював свою діяльність у різні сфери - меми, магазини, вів би свою колонку в НЙ-таймз та аккаунт в твіттері і т.д.
мабуть єдиний мінус 3-го сезону - наявність дещо прохідних серій, побічно пов'язаних з основною лінією. це нагадало мені останні секретні матеріали... ну й анонс 4-го сезону викликав мабуть дещицю розчарування - хоч я й хотів би, що б цей мульт ніколи не закінчувався, та все ж тут потрібно було поставит крапку.. чи то я просто так переживаю Коню, що хочу, аби його страждання нарешті скінчилися? І так, на сприйняття серіалу та на його оцінку впливає ще й те, що як не дивно, я ототожнюю себе з БоДжеком, аж занадто багато у нас з ним спільного (ні, це не хаотичний секс, наркотики та алкоголь..) хай там як, а жарти - на найвищому рівні, персонажі (як старі так і нові) - афігезні, що ще треба, щоб переконати вас витратити свій дорогоцінний час на цей мульт?) і так, для розуміння всього - краще все ж ознайомлюватись із Конем від самого початку, з першого сезону. не пожалкуєте.
отож. незважаючи на мінуси, менше поставити не можу 9,5/10
The get down/отрыв/отжиг
фільм-картина, андеграундовий шедевр - от як можна охарактеризувати цей серіал. як на мене - кому сподобався вініл, тому сподобається і відрив.головне, щоб останній не спідкала та ж участь - виявляється вініл був не надто популярний у глядачів, тому його вирішили не продовжувати. шкода, дуже шкода. І ось тепер з'явився духовний спадкоємець - відрив, серіал про бронкс, гетто, та, звичайно, музику. Варто відмітити й відмінність - замість сурового фінестри тут діти на головних ролях, та й фільму дещо притаманна деяка частина інді-духу.в плані того самого старого доброго інді - з танцями та співами через кожні 15 хвилин екранного ефіру) от тут щось трохи схоже)) але загалом виглядає цільно, і до того ж, неабияк затягує. мабуть єдиний мінус - якось вже аж занадто юні діти грають, і трохи вибиваються з цього сурового світу. І можливо їх вік і обумовлюється історичною достовірністю, та все ж тоді актори виявились не найліпшими - часом вони виглядають, пардон за русизм "нелепо", і окрім як задумкою режисера я це не можу пояснити.
загалом 9/10
the preacher/пастирь
Пастир - то дійсно таки комікс. перші серій 5-ть я не міг зрозуміти, як його сприймати. ніби й реалістичний.. в той же час - комедія. а ці здібності вносять якийсь незрозумілий хаос, сумбур, і от ти вже не розумієш, що дивишся... багато шаблонностей жанру перевернуто з ніг на голову. лише під кінець починаєш розуміти, як потрібно "вживати" цей продукт.. та й то, весь час задаєшся питанням - а чи дійсно я все правильно зрозумів? серіал явно на свого любителя. І, мабуть якби не харизматичний вампір, то серіал взагалі можна було б назвати посереднім, а так - добре витягує.
то ж 7,5/10
wayward pines/сосны (2 сезон)

Сосни (наголос на перший склад) - неочікувано для багатьох розродився на другий сезон. відчутно, що другий сезон став своєрідним перезавантаженням серії, і для багатьох воно здалося невдалим. як на мене, перший сезон, окрім того, що вражав задумкою та реалізацією, особливо в перших 5-6 серіях мав загалом досить непогану центральну лінію. Другий сезон цим похизуватись не може.. все ніби нашвидкоруч зліплено докупи.. так, головний герой, лікар, значно харизматичніший та яскравий за Ітана.. так, тут СіДжей заграв новими фарбами, а також з'явилась нова інтрига жіноча форма аббі.. але все це якось пічально скотилось в треш і несмак. не знаю, що до 3 сезону, але якщо вам більш менш сподобався перший - краще не дивіться продовження..
4/10
person of interest/Подозреваемый/В поле зрения

десь почувши схвальні відгуки, почав дивитись даний серіал. і знаєте, серіал шепоганий, але аж надто телевізійний. в плані, саме такі серіали я зазвичай бачу на екранах телевізора вечорами.. от в мене постійно виникала аналогія з сі ес ай..або різними розбитими ліхтарями та дальнобійниками місцевого розливу.. але не в плані - що таке ж уг, а вплані масовості споживача.. та й тривалість сезону натякала) загалом, дивився лише для того, щоб зрозуміти, що ж сталося з головним розумником, чому він шкутильгає і що приховує... але чесно кажучи, після першого сезону стало впадло, особливо знаючи, що загалом вийшло 5 сезонів.. може колись ще додивлюсь. незважаючи на це, особливих причин не рекомендувати - я не бачу. харизматичні герої, часто, цікаві сюжети серій, наявність головної лінії. цілком ймовірно багатьом сподобається... але я прихильник розвитку сюжету, тому...
7,5/10
12 monkeys/12 обезьян

12 monkeys для мене було взагалі випадковим відкриттям. Весь час, коли я натикався на серіал, я співвідносив його з 12 monkeys фільмом, котрий я не бачив, але який, в свою чергу дивним чином трансформувався в моїй уяві в 10 негренят, який я також не бачив але знав що то якийсь відомий детектив)) але якось так трапилось, що я все ж завантажив першу серію і ... понеслося) наразі вже завершилося 2 сезони, готується 3й.Попри те, що спершу главгерой був відверто сирий і ніякий, в процесі він розкрився, а серіал настільки захопив, що став одним із найулюбленіших, наряду з Мгновения грядущего, про який напишу далі. Ці два серіали стали для мене свого роду культовими, і являються представниками одного жанру - такого собі mind blowing time shifting. і до речі, якщо ще не бачили - подивіться і оригінальну стрічку 12 мавп з Брюсом Уіллісом та Бредом Піттом - теж годний фільм, хот трохи вже й старувато виглядає. послідовність як саме дивитись фільм та серіал може бути будь якою, зрештою, але я дивився спочатку серіал а потім фільм - зайшло і те і те)  про серіал більше нічого сказати  - все буде спойлерами, тож просто подивіться.
моя оцінка 9,5/10, хоча знаю, що існує й багато критики в адресу серіалу, тож він підійде не кожному.


Ballers/игроки


Ніколи б не подумав що Дуейн Джонсон зніматиметься в подібному серіалі, і тим паче, що такий серіал мені сподобається.. Виявляється, навіть таке - може мати місце. Сам актор мені імпонує, але завжди він бачився в якості комедійного актора або ж задіяним в якості ultimate hero в бойовичках. на цьому поприщі йому дійсно нема рівних. І ось він знімається в якості серйозного менеджера... і це у нього виходить!
та й сюжет, що спершу здається пласким, з часом обростає все новими й новими гранями... За вау-ефект я б поставив би 8,5/10, але об'єктивно - 7,5/10, міцний середнячок

____
також мав можливість зацінити по одній серії vice principals - завучів, та "накорми зверя", але ні той ні інший не зайшов, так, середняки і на любителя..

____________________

FlashForward/мгновения грядущего/вспомни что будет


цей серіал я дивився десь в 2012-13 роках, і він справив на мене мабуть найбільше враження з усих серіалів, що я бачив. так ИП та Викинги також мають особливе значення, але вони все одно не такі знакові для мене, вони просто класні.. так само й книга, на основі якої й було відзнято серіал виявилась напрочуд цікавою. І одною з моїх мрій наразі залишається мрія про те, що колись автори  таки відзнімуть продовження..

10/10


_________________________________________________________

Збірка промінців надії/Silver Linings Playbook/«Історія оптиміста. Мій хлопець — псих!»


потрясний фільм - місцями юморний, місцями романтичний, з гарними акторами та цікавим задумом.. Якийсь він життєвий, чи що.. і гг нагадує мені БоДжека) якось фільм швидко вивітрився у мене з голови, але лишив по собі приємний осад.

9/10


exam/екзамен

Любителям куба, пили та інших подібних фільмів має сподобатись. подобається ще, що фільм просто на ерудицію, майже без смертей та розчлєнок.

8/10

rudderless/неуправляемый/без керма


одразу скажу, що дивився в російському варіанті, і там все сподобалося - переклад гарний, та й голоси приємні. фото уривок з фільму спеціально підбирав, щоб якомога менше спойлерити - дуже важливо бачити фільм в процесі, послідовно.. Якщо коротко - то фільм мене задів, і дуже сильно. давненько я не дивився такого потужного кіно. А ще саундтрек - його хочеться заслухати до дірок, що я фактично і зробив. Важкувато було нашкребти всі ці пісні з інтернету, та я впорався))  Фільм складний і душевний, в той же час веселий і з жартами. Після перегляду хочеться обговорити підняту проблематику з першим ліпшим, то ж мабуть краще дивитись фільм відразу вдвох) Сюжетно може й не ідеал, деякі повороти не однозначні, але who cares, коли в цілому фільм - жир!


9,5/10

Children of Men/дитя человеческоеНеоднозначний фільм. З одного боку сподобався. З іншого - єрунда якась. мабуть режисеру хотілось зробити його особливим. що ж, йому вдалось це. не вистачає ще, щоб він був німим та чорно-білим, тоді б мабуть антураж цілком відповідав змісту, і питань не виникало б.
загалом , пробувати на свій стах та ризик)

7,5/10


warcraftсам не знаю, що він робить в цьому списку)) ну та все ж. скажу так - фільм дійсно для поціновувачів саги. І варто також відзначити - це не фентезі, це швидше казка. брутальна, місцями, казка. Якщо дивлячись володаря перстнів ти починаєш вірити, що десь там існує хоббітанія, то тут фільм таких ілюзій не викликає. А ще не сподобались персонажі - мало того що зіграли якось дешево, та ще й після їх прекрасних ролей в пастирі та вікінгах починаєш асоціювати геть з іншими людьми, то ж їх ролі абсолютно не сприймаються мною.Ну так, графоній завезли, звісно. сюжет - такий собі, серйозних баталій з шикарними бойовими постановками фактично не бачив.. одна надія на продовження.


6/10the last witch hunter/останній мисливець на відьомЩе одне виключення з правил - нішевий фільм. Зате з Вінсом, уже щось) та й по правді - цілком непоганий одноразовий бойовичок вийшов. можливо й без хитромудрого підтексту (облиште, який підтекст, це ж бойовик!), та все ж дивитись було достатньо цікаво. Хоча, як на мене, фільм не зайшов нормально ні в одну категорію - ні як бойовик, ні як серйозний фільм, лишившись десь посередині.. мабуть в режисера трохи не вийшло реалізувати те, що задумав.


7/10

_______________

*і, так, хто вперше зіштовхується з моїми т.з. фільмопостами, зрозумійте, що з рецензіями та описами ви можете ознайомитись на тих же томатах чи імдб чи імхонет.. в цьому блозі я підсумовую лише сухий залишок, мої емоції від переглянутих фільмів та серіалів.


Recent Posts from This Journal

  • вжжух!

    До нової гоночки лишився тиждень, то ж маю дещо пагаваріть Запилив тутички (бо ж ресурс ЖЖ закінчився вже фактично)

  • фільмопост 2016-2017

    спочатку мався чирконути тільки про фільми станом на осінь 2016, але лінь до писання чи то пак просто апатія настільки мене затягнула, що руки…

  • writing on the wall

    якось на днях у справах їхав собі маршруткою до центру, і ганяючи думки про вічне позирав у вікно. Покидаючи вже віртуальний рубіж рідного району на…


?

Log in